Forum třídy 7.a
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forum třídy 7.a

Oficiální Forum naší třídy!
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Kamarádství mezi námi:)

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Papajinka:D
Učitel
Učitel



Po?et p?ísp?vk? : 82
Join date : 14. 11. 07
Age : 29

Kamarádství mezi námi:) Empty
PříspěvekPředmět: Kamarádství mezi námi:)   Kamarádství mezi námi:) Icon_minitimeTue Nov 27, 2007 10:15 pm

Mě by zajímalo lidi jaký máte vztahy mezi sebou Smile elephant
Návrat nahoru Goto down
Admin Sýča
Admin
Admin
Admin Sýča


Po?et p?ísp?vk? : 70
Join date : 09. 09. 07

Kamarádství mezi námi:) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kamarádství mezi námi:)   Kamarádství mezi námi:) Icon_minitimeTue Nov 27, 2007 10:36 pm

omfg,tohle je thread:D:D
Návrat nahoru Goto down
Fans KLH
Zástupce ředitele
Zástupce ředitele
Fans KLH


Po?et p?ísp?vk? : 269
Join date : 29. 10. 07

Kamarádství mezi námi:) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kamarádství mezi námi:)   Kamarádství mezi námi:) Icon_minitimeFri Nov 30, 2007 8:43 pm

Tak ja si myslim ze sme dobry kolektiv a urcite se za nej budem bojovat 7.a. good trida ,,,fans klh
Návrat nahoru Goto down
Fans KLH
Zástupce ředitele
Zástupce ředitele
Fans KLH


Po?et p?ísp?vk? : 269
Join date : 29. 10. 07

Kamarádství mezi námi:) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kamarádství mezi námi:)   Kamarádství mezi námi:) Icon_minitimeTue Dec 04, 2007 10:19 pm

Ted prichazim jaci jsou kamaradi a kterym treba nadavam tak ty se ke mne chovaji lip nez tamty njn treba matej .k. je to muj nej.kamos,,,,poznal jsem to jj ,,,fans klh
Návrat nahoru Goto down
Papajinka:D
Učitel
Učitel



Po?et p?ísp?vk? : 82
Join date : 14. 11. 07
Age : 29

Kamarádství mezi námi:) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kamarádství mezi námi:)   Kamarádství mezi námi:) Icon_minitimeWed Mar 05, 2008 9:36 pm

Já si myslim že by si někdo měl vyřizovat vjeci SÁM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!a mě neubrzdíte sem tak nas...naštvaná že to nejde!!!!!!!!!!!!!!!!!
Návrat nahoru Goto down
Fans KLH
Zástupce ředitele
Zástupce ředitele
Fans KLH


Po?et p?ísp?vk? : 269
Join date : 29. 10. 07

Kamarádství mezi námi:) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kamarádství mezi námi:)   Kamarádství mezi námi:) Icon_minitimeSat Mar 08, 2008 11:57 am

To mas pravdu v tom ni nebranim teda fans KLh
Návrat nahoru Goto down
Papajinka:D
Učitel
Učitel



Po?et p?ísp?vk? : 82
Join date : 14. 11. 07
Age : 29

Kamarádství mezi námi:) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kamarádství mezi námi:)   Kamarádství mezi námi:) Icon_minitimeThu Mar 20, 2008 5:01 pm

nikdy neřeknu alžbětě bety už nikdy a jestli jo dejte mi facku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Smile Twisted Evil Twisted Evil
Návrat nahoru Goto down
Papajinka:D
Učitel
Učitel



Po?et p?ísp?vk? : 82
Join date : 14. 11. 07
Age : 29

Kamarádství mezi námi:) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kamarádství mezi námi:)   Kamarádství mezi námi:) Icon_minitimeTue Apr 22, 2008 3:55 pm

ej už je vše vph a nechci se nidky s nikym HÁDAT a až se s někym háat budu dejte mi přes hubu!!!
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Kamarádství mezi námi:) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kamarádství mezi námi:)   Kamarádství mezi námi:) Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Kamarádství mezi námi:)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Forum třídy 7.a :: Off Topic-
Přejdi na: