Forum třídy 7.a
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forum třídy 7.a

Oficiální Forum naší třídy!
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Pani ucitelka-kisela

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Fans KLH
Zástupce ředitele
Zástupce ředitele
Fans KLH


Po?et p?ísp?vk? : 269
Join date : 29. 10. 07

Pani ucitelka-kisela Empty
PříspěvekPředmět: Pani ucitelka-kisela   Pani ucitelka-kisela Icon_minitimeThu Nov 01, 2007 10:35 pm

pani ucitelka kisela je hodna,dobra,a srandovni pani ucitelka.Jsem rad ze muzu byt v te tride je to tridy dobra.A jsem hrdy ze mam pani ucitelku kiselou za tridni,,,,,,jinak trida je dobra no i skola bounce study Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Admin Sýča
Admin
Admin
Admin Sýča


Po?et p?ísp?vk? : 70
Join date : 09. 09. 07

Pani ucitelka-kisela Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pani ucitelka-kisela   Pani ucitelka-kisela Icon_minitimeThu Nov 01, 2007 10:46 pm

moje řeč...
Návrat nahoru Goto down
Jirka
Junior Moderator
Junior Moderator
Jirka


Po?et p?ísp?vk? : 28
Join date : 21. 09. 07

Pani ucitelka-kisela Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pani ucitelka-kisela   Pani ucitelka-kisela Icon_minitimeThu Nov 01, 2007 10:47 pm

Paní učitelka je moc hodná já s tebou souhlasím.
Návrat nahoru Goto down
Fans KLH
Zástupce ředitele
Zástupce ředitele
Fans KLH


Po?et p?ísp?vk? : 269
Join date : 29. 10. 07

Pani ucitelka-kisela Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pani ucitelka-kisela   Pani ucitelka-kisela Icon_minitimeFri Nov 02, 2007 11:31 pm

No na nasi skole jsou vsichni dobri jak kucharky,ucitelky,uklizecky,sekretarska,pan reditel,pan zatupce,i pan skolnik,vsichni proste je to nej.nej.nej.skola co z nam urcite lepsi nez havlickova skola.To je pravda
Návrat nahoru Goto down
Fans KLH
Zástupce ředitele
Zástupce ředitele
Fans KLH


Po?et p?ísp?vk? : 269
Join date : 29. 10. 07

Pani ucitelka-kisela Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pani ucitelka-kisela   Pani ucitelka-kisela Icon_minitimeThu Nov 15, 2007 6:02 pm

Dnes jsem se presvecil 15.listopadu ze pani ucitelka kisela je nej. ucitelka jsem si dneska potvrdil jsem rad ,,,ze to vim,,,,dnes to byl krasny den,,,fans klh
Návrat nahoru Goto down
Papajinka:D
Učitel
Učitel



Po?et p?ísp?vk? : 82
Join date : 14. 11. 07
Age : 29

Pani ucitelka-kisela Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pani ucitelka-kisela   Pani ucitelka-kisela Icon_minitimeThu Nov 15, 2007 9:52 pm

Pani učitelka je hodná a hlavně podnikavá jsem ráda že ji máme za třídní lepší třídná asik neni
Návrat nahoru Goto down
Jirka
Junior Moderator
Junior Moderator
Jirka


Po?et p?ísp?vk? : 28
Join date : 21. 09. 07

Pani ucitelka-kisela Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pani ucitelka-kisela   Pani ucitelka-kisela Icon_minitimeThu Nov 22, 2007 7:35 pm

Když se mi ztratillo plavání tak v pondělí ho paní učitelka hledala a pak mi ho dala je to moc hodná paní učitelka
Návrat nahoru Goto down
Papajinka:D
Učitel
Učitel



Po?et p?ísp?vk? : 82
Join date : 14. 11. 07
Age : 29

Pani ucitelka-kisela Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pani ucitelka-kisela   Pani ucitelka-kisela Icon_minitimeTue Nov 27, 2007 10:12 pm

Pani učítelka je hodně moc moc hodná:Da baví mě výlety které vymyslí třeba spaní ve škole spíme asi už po třetí a moje kámoška je v osmičce ne Březenecký a nespali ještě ani jednou!!Chápete to???
Návrat nahoru Goto down
Papajinka:D
Učitel
Učitel



Po?et p?ísp?vk? : 82
Join date : 14. 11. 07
Age : 29

Pani ucitelka-kisela Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pani ucitelka-kisela   Pani ucitelka-kisela Icon_minitimeWed Dec 19, 2007 8:08 pm

já mam pani učitelku ráda(pro nechápavce jako pani učitelku)
Návrat nahoru Goto down
Fans KLH
Zástupce ředitele
Zástupce ředitele
Fans KLH


Po?et p?ísp?vk? : 269
Join date : 29. 10. 07

Pani ucitelka-kisela Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pani ucitelka-kisela   Pani ucitelka-kisela Icon_minitimeSun Dec 23, 2007 11:03 pm

Fans klh jj
Návrat nahoru Goto down
Fans KLH
Zástupce ředitele
Zástupce ředitele
Fans KLH


Po?et p?ísp?vk? : 269
Join date : 29. 10. 07

Pani ucitelka-kisela Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pani ucitelka-kisela   Pani ucitelka-kisela Icon_minitimeTue Feb 05, 2008 11:02 am

Tkze chtel bych rici ze pani ucitelka nase tridni by asi byla rada kdyby vedela ze vcera 4.2. sme se sesli jako trida parta kluku kteri si chteli zahrta fotbal kvalitni fotbal.....takze rikam hrali sme na UMELE TRAVE V ULICI CIHLARSKE .......bylo to prima jenom to syca kdybys sel taky ..Fans KLH
Návrat nahoru Goto down
Fans KLH
Zástupce ředitele
Zástupce ředitele
Fans KLH


Po?et p?ísp?vk? : 269
Join date : 29. 10. 07

Pani ucitelka-kisela Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pani ucitelka-kisela   Pani ucitelka-kisela Icon_minitimeSun Feb 17, 2008 9:27 pm

Je smutny ze nase pani ucitelka sem nechodi co lidicky piste Fans klh
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Pani ucitelka-kisela Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pani ucitelka-kisela   Pani ucitelka-kisela Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Pani ucitelka-kisela
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Forum třídy 7.a :: Off Topic-
Přejdi na: