Forum třídy 7.a
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forum třídy 7.a

Oficiální Forum naší třídy!
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 A JE TO TADY!!!

Goto down 
2 posters

Chcete nowej web?
Ano
A JE TO TADY!!! Vote_lcap50%A JE TO TADY!!! Vote_rcap
 50% [ 1 ]
Ne
A JE TO TADY!!! Vote_lcap0%A JE TO TADY!!! Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Newim
A JE TO TADY!!! Vote_lcap50%A JE TO TADY!!! Vote_rcap
 50% [ 1 ]
Celkem hlasů : 2
 

AutorZpráva
Admin Sýča
Admin
Admin
Admin Sýča


Po?et p?ísp?vk? : 70
Join date : 09. 09. 07

A JE TO TADY!!! Empty
PříspěvekPředmět: A JE TO TADY!!!   A JE TO TADY!!! Icon_minitimeSat Mar 08, 2008 3:09 am

Takže jsem se rozhodl udělat uplně nový web!!!Bude uveřejněn až na začáktu 8.,ptz to bude chtít strašně moc práce(celá administrativa je aangličtině a je tam sposuta věco který sem nidkdy v životě neviděl...čekejte během 14 dní článek co vše bude na webu nového(abych vás namlsal)...a říkám:tohle už bude OPRAVDU poslední třídní web který dělám!...a nezkoušejete se na mě na něco ptát-rovnou řikám že vám nic neřikám...

EDIT:woooooooooow...ted sem se porádně kouknul do administrace a nevěřim tomu co sem tam všechno našel...a ten design je taky parádní...určitě se máte na co těšit...ale mam jeden obrovskej problém Crying or Very sad...než se přihlásite na forum tak je normálně v češtině ale po lognutí je v celé angličtině...ted se to snaim nějak vyřešit tak doufejte že se mi to podaří...ale jak řikám:máte se na co těšit

EDIT 2:Problém vyřešen,chyba v datábazi a web byl nahozen na novou/lepší/ FTP...
Návrat nahoru Goto down
Fans KLH
Zástupce ředitele
Zástupce ředitele
Fans KLH


Po?et p?ísp?vk? : 269
Join date : 29. 10. 07

A JE TO TADY!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: A JE TO TADY!!!   A JE TO TADY!!! Icon_minitimeSun Mar 23, 2008 10:27 am

No a podarilo se ti to..s anglictiny do cestiny?FansKLH
Návrat nahoru Goto down
 
A JE TO TADY!!!
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Forum třídy 7.a :: Vítejte!-
Přejdi na: