Forum třídy 7.a
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forum třídy 7.a

Oficiální Forum naší třídy!
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Informace o herrym pottrovi

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Jirka
Junior Moderator
Junior Moderator
Jirka


Po?et p?ísp?vk? : 28
Join date : 21. 09. 07

Informace o herrym pottrovi Empty
PříspěvekPředmět: Informace o herrym pottrovi   Informace o herrym pottrovi Icon_minitimeWed Jan 30, 2008 11:33 pm

Zítra vyjde poslední díl mladýho učně herryho pottra.Poslední díl se jmenuje Herry Pottr a relikvije smrti.J.K.Rowlingová sdělila že možná bude herryho pottra 8 díl na 11%.Takže zejtra hned po výzu jdu pro herryho pottra..čau lidi dál vás budu informovat.. study
Návrat nahoru Goto down
Fans KLH
Zástupce ředitele
Zástupce ředitele
Fans KLH


Po?et p?ísp?vk? : 269
Join date : 29. 10. 07

Informace o herrym pottrovi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Informace o herrym pottrovi   Informace o herrym pottrovi Icon_minitimeTue Feb 05, 2008 10:57 am

Je to Proste nejlepsi film co sme videl vsech ted dosavadnich asi 7 dilu???videl jsem zatim 1,2,3,4,5...dalsi jeste ne ale pockam si protoze voldemorta se musi porazit a harry potter to dokaze.Fans klh
Návrat nahoru Goto down
Jirka
Junior Moderator
Junior Moderator
Jirka


Po?et p?ísp?vk? : 28
Join date : 21. 09. 07

Informace o herrym pottrovi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Informace o herrym pottrovi   Informace o herrym pottrovi Icon_minitimeThu Feb 07, 2008 1:50 pm

Šestku mám už přečtenou ale teď čtu sedmičku už jsem přečetl 200stran..to je ale hodně zajímavý další info uvedu příště..
Návrat nahoru Goto down
Fans KLH
Zástupce ředitele
Zástupce ředitele
Fans KLH


Po?et p?ísp?vk? : 269
Join date : 29. 10. 07

Informace o herrym pottrovi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Informace o herrym pottrovi   Informace o herrym pottrovi Icon_minitimeMon Feb 18, 2008 11:11 pm

Jenom sem chtel rict ze mi to pripomina kamose ze tridy jmeno nezevrejnim Fans KLH.ps vypada skoro stejne a brejle ma taky
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Informace o herrym pottrovi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Informace o herrym pottrovi   Informace o herrym pottrovi Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Informace o herrym pottrovi
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Forum třídy 7.a :: Off Topic-
Přejdi na: